Jak zamawiać

Aby złożyć zamówienie prosimy skontaktować się z nami drogą mailową, na adres: biuro@szarydesign.pl lub biuro@polkidlakotow.pl

W mailu prosimy wskazać, o który artykuł chodzi i jaki kolor Państwo wybraliście. Jeśli wymiary miałyby być inne niż w naszym opisie – prosimy podać jakie – możliwa dopłata.

W odpowiedzi otrzymacie Państwo wiadomość z kalkulacją cenową zamówienia i informację o terminie realizacji.

Nie posiadamy tzw. stanów magazynowych, więc na przygotowanie półeczek trzeba będzie poczekać. Zwykle około 15 dni roboczych. Zdarza się, że krócej ale bywa, że dłużej.

Do ceny artykułu doliczamy koszt dostawy. Waha się w zależności od ilości i wielkości wybranych artykułów. Zwykle od 25 do 29,90 zł. Koszt wysyłki za granicę ustalamy indywidualnie.

Preferujemy płatność przelewem na konto (bez dodatkowych opłat). Jeśli płatność za pobraniem lub przez PayPal naliczamy dodatkowe 9 zł.

Nr konta Pracowni Szary Design: ING: 19 1050 1142 1000 0092 1833 8896

Za dokonane zakupy wystawiamy Rachunki. Nie jesteśmy płatnikiem podatku Vat.

Do prac nad realizacją Państwa zamówienia przystępujemy po uzgodnieniu wszystkich szczegółów oraz otrzymaniu od Państwa: danych do wysyłki, do wystawienia faktury oraz po zarejestrowaniu wpłaty na konto lub deklaracji o płatności za pobraniem.