Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwie

Dokładamy wszelkich starań aby nasze meble były dla Kotów bezpieczne. Jednak, ostatecznie to właściciel, opiekun, koci tatuś, czy mamusia musi ocenić, czy i jak jego Pupil może ich używać.

Czy da radę bezpiecznie wskoczyć na półkę i z niej zeskoczyć? Czy park linowy nie stanowi zbyt dużego zagrożenia? Tym, którzy mają Kota „przez przypadek” chcieliśmy powiedzieć, że Koty nie są jednakowe: jedne bez wysiłku skaczą 1,5 m w górę, a dla innych problemem jest pokonanie 30 cm w poziomie. I to, co dobre dla Kota sąsiadów niekoniecznie sprawdzi się u naszego. Dalej nie będziemy pisać, bo dla prawdziwych kociarzy to "oczywista oczywistość":)

Meble same w sobie są bezpieczne i uniwersalne - dla małych i dużych, dzikusków i fajtłap. Ale czy nasz Kot może z nich bezpiecznie korzystać - musimy ocenić sami.

Poniżej zamieściliśmy zdjęcie z Hotelu Carotte w Belgii, gdzie tworząc koci raj wykorzystano nasze meble, ale dla pełnego bezpieczeństwa hotelowych gości dodano siatki ochronne. 

Fot. Jerome Hubert

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Wybierz produkt

Złóż zamówienie

Wybierz interesujące Cię produkty, umieść je w koszyku i dokonaj zamówienia.

Dokonaj zakupu

Dokonaj płatności

W wiadomości zwrotnej otrzymasz numer konta, na który trzeba dokonać wpłaty.

Zrealizujemy w 24h

Wysyłka

Zamówienia realizujemy zgodnie z terminem podanym w opisie produktu.